Časté dotazy

Pokud zde nenaleznete odpověď, kterou hledáte nebo Vám stále není něco jasné, můžete nám napsat pomocí kontaktního formuláře.

Ano, duplikování faktury je jedna z výhod registrovaných uživatelů a toto chování si může každý uživatel nastavit v administraci.

Ano, není problém: ukázková faktura. Momentálně Fakturas používá pouze tento 1 vzor, není možné zvolit jinou strukturu nebo jiné barvy.

Ano, díky jednoduchému REST API či SOAP to není problém (alespoň tedy ze strany Fakturas). API je bezplatně zpřístupněno každému registrovanému uživateli. Pomocí API lze faktury číst, vytvářet i odstranit. Pro práci s API si stačí jen vygenerovat unikátní klíč na záložce API, kde je i vysvětlující dokumentace pro vývojáře.

Ano. Bezpečnost je pro nás tou nejvyšší prioritou. K bezpečnosti, zejména ochraně dat našich uživatelů, přispívá používání nejnovějších technologií, které jsou udržovány aktualizované. Fakturas běží na vlastním privátním serveru - není využíván hosting třetí strany. Přesně víme, kdo má přístup ke klíčovým souborům a celé databázi. Další významnou skutečností je fakt, že Fakturas nepoužívá žádné analytické a ani jiné nástroje třetích stran - jako jsou např. různé měřící/sledovací pixely.

Ano. Žádné skryté poplatky, žádné závazky. Fakturas vznikl pro osobní potřebu a je nadále vyvíjen jako referenční projekt. Pokud se vám Fakturas líbí a chcete jej finančně podpořit, můžete tak učinit zasláním libovolného příspěvku ve formě kryptoměny.

Naše krypto peněženky:

  • BTC: bc1qsftnvp20ez7uv88frmexrntcvpcckd98t94ztj
  • DOGE: DFkkWKUwxALQX4eTEZdZ2ejiXMQ1SPR9Ks
  • LTC: ltc1qzksesrpzpl322q484ztwza8e5z557s7arrsuz8

Fakturas neobsahuje žádné reklamy a ani sledovací (analytické) nástroje, které neustále běží na pozadí a monitorují každý pohyb myši, každé kliknutí a každou stisknutou klávesu. Jednoduše - Fakturas své uživatele nesleduje a díky tomu je nejen maximálně bezpečný, ale i bleskově rychlý. Dalším důvodem, takové bleskové odezvy, je absence propracované grafiky a dechberoucích efektů.

Fakturas vytvořilo internetové studio NovaMi.cz jako svůj referenční projekt. Fakturas nebyl vytvořen pro zisk, proto zde není žádná forma monetizace a tedy ani potřeba cokoliv sledovat/analyzovat.

Umožnit všem uživatelům jednoduché vytvoření PDF faktury, aniž by museli koukat na otravné reklamy. Vše maximálně jednoduše a přehledně. Fakturas nevyužívá žádné analytické nástroje na sledování uživatelů, cílem není sběr funkčních emailových adres! Fakturas vznikl jako referenční projekt.