Načítám, čekejte prosím...

Časté dotazy

Pokud zde nenaleznete odpověď, kterou hledáte nebo vám stále není něco jasné, můžete nám napsat pomocí kontaktního formuláře.

Ano, duplikování faktury je jedna z výhod registrovaných uživatelů a toto chování si může každý uživatel nastavit v administraci.

Ano, není problém: ukázková faktura. Momentálně Fakturas používá pouze tento 1 vzor, není možné zvolit jinou strukturu nebo jiné barvy.

Ano, díky jednoduchému REST API to není problém (alespoň tedy ze strany Fakturas). API je bezplatně zpřístupněno každému registrovanému uživateli. Pomocí API lze faktury číst, vytvářet i odstranit. Pro práci s API si stačí jen vygenerovat unikátní klíč na záložce API, kde je i jednoduchá dokumentace.

Ano. Bezpečnost je pro nás tou nejvyšší prioritou. K bezpečnosti, zejména ochraně dat našich uživatelů, přispívá používání nejnovějších technologií, které jsou udržovány aktualizované. Fakturas běží na vlastním privátním serveru - není využíván hosting třetí strany. Přesně víme, kdo má přístup ke klíčovým souborům a celé databázi. Další významnou skutečností je fakt, že Fakturas nepoužívá žádné analytické a ani jiné nástroje třetích stran - jako jsou např. různé měřící/sledovací pixely.

Ano. Žádné skryté poplatky, žádné závazky. Fakturas vznikl pro osobní potřebu a je nadále vyvíjen jako referenční projekt. Pokud se vám Fakturas líbí a chcete jej finančně podpořit, můžete tak učinit zasláním libovolného příspěvku ve formě kryptoměny.

Naše krypto peněženky:

  • ETH: 0x3d3ca094f7df0ebbfc6b9a772066a4ddf40fb11f
  • DOGE: D6VVijKLFGsrx978uNhfKxDJ9vLoRyG45t
  • LTC: ltc1qq49xezwkrt8acudg46kzsghgjavrntg0qanxyh
  • BTC: bc1q92xhc9ymqlaudj0p7wf6yxv4r6nnxcxrl3svcy

Fakturas neobsahuje žádné reklamy a ani sledovací (analytické) nástroje, které neustále běží na pozadí a monitorují každý pohyb myši, každé kliknutí a každou stisknutou klávesu. Jednoduše - Fakturas své uživatele nesleduje a díky tomu je nejen maximálně bezpečný, ale i bleskově rychlý. Dalším důvodem, takové bleskové odezvy, je absence propracované grafiky a dechberoucích efektů.

Umožnit všem uživatelům jednoduché vytvoření PDF faktury, aniž by museli koukat na otravné reklamy. Vše maximálně jednoduše a přehledně. Fakturas nevyužívá žádné analytické nástroje na sledování uživatelů, cílem není sběr funkčních emailových adres! Fakturas vznikl jako referenční projekt.

Fakturas vytvořilo internetové studio NovaMi.cz jako svůj referenční projekt - bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu. Podobně jako open source doplňky pro platformu WordPress, které využívají desítky tisíc webů po celém světě.