Pracuji, čekejte prosím...

Časté dotazy

Pokud zde nenaleznete odpověď, kterou hledáte nebo vám stále není něco jasné, můžete nám napsat pomocí kontaktního formuláře.

Ano. Bezpečnost je pro nás tou nejvyšší prioritou. K bezpečnosti, zejména ochraně dat našich uživatelů, přispívá používání nejnovějších technologií, které jsou udržovány aktualizované. Fakturas běží na vlastním privátním serveru - není využíván hosting třetí strany. Přesně víme, kdo má přístup ke klíčovým souborům a celé databázi. Další významnou skutečností je fakt, že Fakturas nepoužívá žádné analytické a ani jiné nástroje třetí strany.

Ano. Žádné skryté poplatky, žádné závazky. Fakturas vznikl pro osobní potřebu a je nadále vyvíjen jako referenční projekt. Pokud se vám Fakturas líbí a chcete jej finančně podpořit, můžete tak učinit zasláním libovolného příspěvku ve formě kryptoměny.

Naše krypto peněženky:

  • ETH: 0x3d3ca094f7df0ebbfc6b9a772066a4ddf40fb11f
  • DOGE: D6VVijKLFGsrx978uNhfKxDJ9vLoRyG45t
  • LTC: ltc1qq49xezwkrt8acudg46kzsghgjavrntg0qanxyh
  • BTC: bc1q92xhc9ymqlaudj0p7wf6yxv4r6nnxcxrl3svcy

Fakturas neobsahuje žádné reklamy a ani sledovací (analytické) nástroje, které neustále běží na pozadí a monitorují každý pohyb myši, každé kliknutí a každou stisknutou klávesu. Jednoduše - Fakturas své uživatele nesleduje a díky tomu je nejen maximálně bezpečný, ale i bleskově rychlý. Dalším důvodem, takové bleskové odezvy, je absence propracované grafiky a dechberoucích efektů.

Umožnit všem uživatelům jednoduché vytvoření PDF faktury, aniž by uživatelé museli odklikávat (nebo sledovat) otravné reklamy. Vše maximálně jednoduše a přehledně. Zejména bezpečně - bez jakéhokoliv sledování!

Fakturas vytvořilo internetové studio NovaMi.cz jako svůj referenční projekt - bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu. Podobně jako open source doplňky pro platformu WordPress, které využívají desítky tisíc webů po celém světě.

Fakturování pomocí Fakturas

Rychle

Rychlost je prioritou - blesková odezva na úkor líbivé grafiky a efektů.

Jednoduše

Jednoduché ovládací prvky umístěné na očekávaných pozicích.

Bezplatně

Fakturas slouží zejména jako reference, nebyl vytvořen pro zisk.

Soukromě

Žádné sledovací nebo analytické nástroje třetích stran.